Neden Yolcu360 Partner?


İhtiyacınız Olan Çözüm Burada!


Misafirlerimizin mutluluğu kadar iş ortaklarımızın da mutluluğunu önemsiyoruz. Yolcu360 Partner bünyesinde geliştirdiğimiz ürünlerimiz ve hizmet altyapımızla kurumunuza özel çözümler sunuyoruz. Zamandan kazandıran ve iş veriminizi arttıran uygulamalarımızla araç kiralamadaki partneriniz olmak ve güçlü bir iş ortaklığı kurmak için buradayız.


GLOBAL VİZYON

Teknolojimizi dünya standartlarında tutuyoruz. 1 dakikada araç kiralama imkanı tanıyan hız ve altyapıya sahibiz. Yurt dışındaki araç kiralama ihtiyaçlarınızı da tek yerden çözmeniz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ

Büyük veri teknolojisiyle istediğiniz araçlarda en iyi fiyatları karşılaştırmanızı sağlıyoruz. Esnek çözümler ve alternatif zenginliğiyle ihtiyacınıza yönelik araçları tek bir yerde gösteriyoruz. Yetkilendirme modeliyle yönetimsel kolaylık sunuyoruz.

HER ZAMAN ONLINE

7/24 çalışan ve sorun çözmede uzman misafir merkezimizle her an ve her konuda size desteğe hazırız. Güçlü altyapımızla kesintisiz hizmet sunuyoruz. Kullanıcı dostu arayüzlerimizle işinizi kolaylaştırıyoruz.

YÜKSEK KULLANICI KİTLESİ

22.000.000’dan fazla yıllık trafiğimizle araç kiralamada yurt içinde birinci, dünyada ise on sekizinci olan başarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Güvenilir ve tercih edilen özelliklerimizle üst düzey misafir memnuniyeti sağlıyoruz.


Nasılhizmet veriyoruz?

Yola çıkmak isteyen herkes için tüm yurt içi ve yurt dışı araç kiralama seçeneklerini bir araya getiriyoruz. İşlem sürecinde fiyat, model, firma veya marka gibi seçenekler üzerinde yaşanan kararsızlık ve zaman kaybının önüne geçmek için, yaratıcı UX ve UI yaklaşımlarıyla araç kiralamanın birkaç “tık” ile tamamlanmasını sağlıyoruz.


  • Tabuları yıkıyoruz
  • Çizginin dışına çıkıyoruz!
  • Tüm seçenekleri bir araya getiriyoruz.
    0850 360 5 360